Kliknij w zdjęcie aby obejrzeć więcej

Schody drewniane

Miłośnikom tradycyjnych schodów proponujemy eleganckie schody drewniane, montowane w klasyczny sposób. Popularne modele to między innymi: schody policzkowe lub nasadzane, proste bądź kręte, zabiegowe lub z podestem. Drewniane schody wewnętrzne idealnie pasują do każdego wnętrza, jednocześnie spełniając swoją funkcję użytkową. Charakteryzują się wysoką estetyką, dzięki czemu mogą każdemu wnętrzu nadać niepowtarzalny, elegancki wygląd. Oferowane przez nas schody wykonane są najwyższej klasy materiałów. Do ich budowy wykorzystujemy między innymi drewno dębowe oraz jesionowe.

Podłogi drewniane

Bez wątpienia jednym z największych atutów nowoczesnych podłóg drewnianych jest fakt, że można łatwo i szybko je zamontować, już po skończonej budowie domu. Podłogi drewniane, nawet te tradycyjne, są lekkie i wytrzymałe, dzięki czemu stanowią długoterminową inwestycję. Po latach użytkowania można je pomalować i nadal będą wyglądały jak nowe. Najczęściej do ich produkcji wykorzystywane są gatunki drewna, takie jak: buk, jesion, dąb, modrzew oraz klon. Dużą popularnością, ze względu na swoją wysoką jakość, cieszą się również różne gatunki drzew egzotycznych.

Renowacja schodów drewnianych

Posiadasz stare i zniszczone schody? Delight in utilizing book of ra classic. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przywrócić piękność z dawnych lat. Wykonujemy renowacje i remont schodów. Gruntowanie naprawiamy szkody oraz zabezpieczamy najwyższej jakości produktami aby mogły służyć domownikom na lata.

Renowacja podłóg

Podłogi tak samo jak schody ulegają zniszczeniu. Jeżeli spotkało to Twój parkiet – zadzwoń do nas. Dołożymy wszelkich starań aby podłoga uzyskała swój dawny blask.
Drewno to wdzięczny materiał, który odpłaca się swoją długą żywotnością. Odpowiednia konserwacja zapewni długotrwałe użytkowanie.

Tarasy

Długie rozmowy przy kawie, czytanie książki oraz długie drzemki najczęściej odbywają się na tarasie. Jeśli marzysz o wyjątkowym projekcie, sprawdź naszą ofertę. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań aby spełnić państwa wymagania. Tarasy to nie tylko podłoże. To również balustrady, elementy wystroju, stoliki i wszystkie elementy z drewna, które możemy dla państwa wykonać.

Konstrukcje drewniane

Wyjątkowy stół? A może krzesło lub regał pasujący do Twojego kominka? Podłoga do pickupa? Nie boimy się nowych wyzwań. Pracujemy z każdym rodzajem drewna. Jeśli masz pomysł i szukasz wykonawcy – zadzwoń.

Drewno jest pięknym łącznikiem natury z elegancją i estetyką